Deelnemers Groene Dagen 2017

 

A    
Automobielbedrijf TH. Wenting BV www.thwenting.nl Subaru dealer
Aanzitladders.nl www.aanzitladders.nl aanzitladders en kansels
Anton Klijnsmit www.antonklijnsmit.nl houtscupturen
     
B    
Beumer, Simone Zweetwerk   zweetwerk demo en workshop
Bokkesprong, de www.debokkesprong.com lifestyle en buitenkleding
Brabants Jachthuis, het www.hetbrabantsjachthuis.nl lifestyle en buitenkleding
     
D    
D-Zijns www.d-zijns.nl sieraden
De Jacht Puur en Natuur www.dejacht.nl  
Donald Buijtendorp www.groenengrijs.nl schrijver / boekpromotie
Dubarry of Ireland www.dubarry.com outdoor leren laarzen en kleding
E    
Ellen Mookhoek www.debredemoestuin.nl eten in de natuur
     
F    
Funke Kunststoffe  www.funke-jagdbedarf.de vangbestrijding
Francarbo   ambachtelijk oud hollandse palingrokerij
     
G    
Gittha.nl www.gittha.nl sjaals, hoeden, slippers
Geldersch Landschap & Kasteelen www.glk.nl voorlichting
     
H    
Helicon Opleidingen www.helicon.nl boomklimmen/opleidingen
Het brabants Jachthuis www.brabantsjachthuis.nl  jacht en outdoor
Hemker-Greensport GmbH www.hemker-greensport.de jacht en outdoor
Huntertex Kft www.huntertex.hu jachtkleding
Huismans Custom Knives   hand gemaakte messen
Hunter Safes www.huntersafes.nl   kluizen
Hubertus Gold www.hubertusgold.nl premium voeding voor actieve honden
Haf Trade www.hafcolt.nl handgemaakte speelgoed geweertjes
     
I/J    
Jachtbedrijf Nederland www.jachtbedrijf.nl ondersteuning, advisering
Jacht en Outdoor.nl www.jachtenoutdoor.nl jacht en outdoor
Jan Jaspers www.fuchsmeister.nl vossenbestrijding en vangjacht
     
K    
Kien Arnhem www.kien.nl Jeep dealer
Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging www.jagersvereniging.nl jagersvereniging
Klisser, mrs   handgemaakte originele sieraden
Kwekerij van Lieshout www.oesterzwammen.nl oesterzwammen
     
L    
LeerZoZo www.leerzozo.nl handgemaakte lederen beloningstassen
Lyme vereniging www.lymevereniging.nl voorlichting/preventie ziekte van Lyme
Loods 7   huiden, hoorns, schedels
     
M    
Mets Jachthuis www.metsjachthuis.nl jachtartikelen
MGO Leisure Wear www.mengo.nl outdoor jassen en accessoires
Minie Honden activiteiten   organisatie hondenprogramma
     
N    
Nassau Dogs www.naussaudogs.nl artikelen voor hond en baas
Noble Grill www.noblegrill.nl bbq
NOJG www.nojg.nl boerenjagers vereniging
Nederhof, ton   schilderijen
Nature Galerie www.nature-galerie.com gebruiks en cadeauartikelen
NK Ganzenborst Roken   ganzenborst roken
     
O    
Opjeautoslapen.nl www.opjeautoslapen.nl daktenten en luifels voor op de auto
     
P    
Paander, de www.depaander.nl jacht en outdoor
Pallhuber GmbH  www.pallhuber.de wijnen
Pelgrim Vink Materialen BV www.pvmbv.com flora, wildakker, mengsels
     
R    
Robor Electronics BV www.dronexpert.nl warmte beeld systemen voor drones
Restaurant de Watermolen www.de-watermolen.nl wildsoep 
Ruighuid www.ruighuid.net lederen lifestyle producten
     
S    
Slagerij G. Ter Weele & Zoon www.slagerijterweele.nl slagerij, slachten van wild
Schietsimulator Nederland www.schietsimulator.nl schietsimulator
Schilderen Pieternel www.pieternel.nl schilderijen & beelden
Smit Jachtreizen www.smitjachtreizen.nl jachtreizen in buitenland
     
T    
Tacla www.of-sweet-ale.nl labrador artikelen
Tiemens & Tiemens www.tzammo.com premium made ammunition
Tiroler Hofladen   Oostenrijkse specialiteiten
Tuscher’s beton rohr fallen www.betonrohrfallen.de vangjacht
     
V    
Vliet, van Kastanjehout www.kastanjehout.nl Europees hout
Van der valk Apeldoorn www.vandervalkapeldoorn.nl beschikbaar stellen van groenten uit moestuin
Voskuil Wapenhandel www.voskuilaalten.nl wapenhandel / schietbaan
Vereniging het Edelhert www.hetedelhert.nl vereniging / educatie roodwild
Veluwse Cadeaushop www.veluwse-cadeaushop.nl gebruiks / cadeau artikelen
     
W    
Wessels, Jan   schilderijen
     
Z    
Zoo footwear int. BV www.zooadventure.nl waterdichte leren outdoor laarzen